چشم‌انداز

انجمن سلامت خانواده ایران برای سال 1402 درصدد است با اجرای پروژه های مطروحه در جهت فعالیت های انجمن در سال 1401 ، پروژه های ذیل را با تحقیق و پژوهش صحیح و علمی مورد بررسی و به اتکال به خداوند سبحان و کمک مسئولین محترم و خیرین عزیز اجرایی نماید .
1- راه اندازی موبایل فود

در این پروژه ، یک دستگاه مینی بوس متعلق به انجمن که در سنوات گذشته به عنوان موبایل کلینیک در محلات آسیب خیز به افراد در معرض آسیب خدمات رایگان بهداشتی ارائه نمود و حتی در بحران هایی چون سیل گلستان و زلزله کرمانشاه خدمات شایانی را به آسیب دیدگان از این بلایای طبیعی ارائه نمود را با تغییر ساختار داخل تبدیل به محل طبخ ، تهیه و توزیع غذای سالم ایرانی نماید. هدف از راه اندازی این رستوران سیار در 3 هدف کلی به شرح ذیل می باشد :

الف) استقرار در مکان هایی با جاذبه گردشگری در سطح استان تهران در جهت تصحیح الگو مصرف غذا توسط گردشگران با ارائه غذای سالم بومی و محلی ایرانی .

ب) توزیع رایگان غذا در مناسبت های مذهبی و ملی در محلات کم برخوردار به خصوص به مادران ،کودکان و سالمندان با در نظر گرفتن اهداف طرح جوانی جمعیت .

ج) حضور در بحرانها مانند حوادث غیر مترقبه طبیعی و استقرار در مناطق بحران زده کشور و کمک به افراد آسیب دیده در جهت تامین مواد غذایی و غذای گرم .

2- راه اندازی واحد تحقیق و پژوهش

راه اندازی واحد تحقیق و پژوهش با همکاری سازمان های ذیصلاح و علمی کشور در جهت تهیه مقالات آموزشی ، چاپ کتاب ، تهیه فیلم و نرم افزارهای آموزشی با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی و تخصصی در حوزه غذا که منجر به ارتقاء سطح سلامت فردی و اجتماعی خواهد شد .

3- راه اندازی واحد جذب منابع

راه اندازی واحد جذب منابع جهت جذب کمک های نقدی و غیرنقدی از خیرین و سازمان های دولتی و غیردولتی با هدف اجرای پروژه های بشر دوستانه در سطح ملی .